szczęście
Artykuły

10 sposobów na szczęście twojej kobiety

Wszyscy dążymy do szczęścia. Każdy chce być szczęśliwy. Czy wiemy jednak co to jest szczęście? Czy to trudne do wymówienia dla obcokrajowców słowo ma jakąś definicję ? Myślę, że definicja szczęścia, dla każdego brzmi inaczej. Szczęście jest odczuciem, spełnieniem, chwilowym lub długotrwałym. Żeby je odczuć muszą być spełnione różne okoliczności. Okoliczności zazwyczaj zróżnicowane w zależności od danej osoby. Jednak czy kobiety nie mają wielu wspólnych cech? Wiele aspektów nas łączy, wiele pragnień i upodobań oraz jeden istotny fakt –  faceci nas nie rozumieją. W związku z tym poniżej krótki poradnik dla naszych Panów. Jak uszczęśliwić kobietę 🙂 (bez brudnych myśli – to nie jest tekst o uniesieniach erotycznych 😛 to przeczytacie, gdzie indziej – https://kobietamalutka.pl/kobiecy-orgazm-wielka-tajemnica/).

Szczęście kobiety – sposób 1.

szczęście - sprzątanie

Nie jesteśmy leniwe. Lubimy porządek. Czasem tylko brakuje już na wszystko sił. Szczególnie wtedy, gdy mamy na stanie chociaż jednego kochanego dzieciaczka. Sprzątamy, układamy, wywieszamy pranie. Po chwili znowu sprzątamy i układamy. Potem padamy na pysk. A jak ktoś akurat przychodzi to klocki są znowu porozrzucane, zwierzak zrobił kupę i mleko się rozlało na środku salonu 🙂 . W takich przypadkach nie potrzebna jest nam krytyka typu, że w tym domu jest wieczny syf 🙁 . Opróżnienie zmywarki, rozwieszenie prania lub może poukładanie po dziecku zabawek to naprawdę niewiele. To wiele świadczy o zaangażowaniu naszych drugich połówek. W końcu jak kogoś naprawdę kochasz to nie chcesz, żeby zatyrała/zatyrał się na śmierć 🙂 . Oprócz szczęścia waszych partnerek uzyskacie coś jeszcze – wypoczęte kobiety nie miewają w łóżku bólu głowy 😛 . Pamiętajcie panowie – gra wstępna trwa cały dzień 🙂 .

Szczęcie w nieszczęściu 🙂 – sposób 2.

szczęście - samochód

Nie będę uogólniać. Wiele kobiet jest bardzo dobrymi kierowcami. Pod względem zachowania bezpieczeństwa na drodze, jesteśmy nawet lepsze od wielu chłopców. Jednak niektóre z nas mają pewny biologiczny i oczywiście naturalny brak predyspozycji do jazdy w każdej sytuacji 🙂 . Kobiety z natury są bardziej wrażliwe. Znam wiele z nas, które boją się wyruszyć w nową trasę lub pojechać do określonego miejsca, bo ciężko tam zaparkować. Niektóre z nas gubią się w terenie i bez sprawnej nawigacji ani rusz (nie daj Boże, jak internet padnie 🙂 ).

Niektóre nie pojadą dłuższego odcinka drogi na wstecznym. Czasem zdarzy się obcierka na parkingu lub drobna stłuczka. Czasem z dobrego serca weźmiemy winę na siebie, pod wpływem stresu, czy też bardzo głośno krzyczącego przeciwnika. Tak już czasem bywa. Nie śmiejcie się z nas. Zrozumcie nasz bardzo częsty strach i obawy i doceńcie to, że potrafimy je przezwyciężyć. Nie krzyczcie po stłuczce (samochód to tylko rzecz, choć niektórzy panowie traktują go jak własne dziecko 🙂 ) tylko przytulcie i uspokójcie. Pomóżcie wyćwiczyć parkowanie i pokażcie nową trasę na mapie (wyposażcie nas też w zapasową nawigację 😛 ). Te drobne gesty pomagają uwierzyć we własne możliwości.

Szczęście bezwarunkowe – sposób 3.

szczęśliwa kobieta - komplementy

Każda z nas lubi być piękna. Staramy się o to na wiele sposobów i uwielbiamy jak inni to widzą. Może to troszkę próżne, ale uwielbiamy komplementy ale tylko te szczere. Im częściej powiesz swojej żonie, partnerce czy dziewczynie, że ładnie wygląda, tym lepiej. Wiem, że konstruktywna krytyka czasem jest pomocna i potrzebna ale ograniczcie ją do minimum 🙂 . Komplementy dają szczęście. Jeżeli są często powtarzane, to zaczynamy w nie wierzyć. Uśmiech pojawia się na twarzy i każdemu chce się starać dalej i bardziej.

Szczęśliwa z powodu szczęścia innych – sposób 4.

szczęście - dzieci

Nasze wspaniałe dzieci. W naszych czasach mężczyźni coraz częściej włączają się w opiekę nad dziećmi już od ich pierwszych dni życia. Zmieniają pieluszki, kąpią, spacerują z wózkami (warto sprawdzić: https://webep1.com/go/59fab87bba ). Niektórzy panowie jednak o tym zapominają lub się tego boją. Często są sytuacje, że kobieta zajmuje się waszymi dziećmi prawie cały czas, lub gdy pracuje, cały czas jak tylko skończy pracę. Bardzo często robi przy tym obiad na dzień następny, pranie oraz maluje paznokcie, żeby w pracy wyglądać jak człowiek.

Większość matek, bardzo kocha swoje dzieci i same bardzo często zagarniamy je dla siebie 😛 . Faktem jest jednak to, że parę godzin dla siebie, chociaż na uprawianie sportu czy  po prostu spanie jest nam bardzo potrzebne. Bardzo istotną sprawą jest również to, że dzieci potrzebują kontaktu z obojgiem rodziców. Bardzo jest im potrzebny i damski i męski punkt widzenia. Warto im to zapewnić. Te kilka godzin w ciągu dnia, lub raz na dwa dni, lub może jakaś nocka z tatusiem, gdy mamusia w operze z koleżankami daje szczęście dzieciom i kobiecie.

Szczęście kobiety – sposób 5.

szczęście - kwiaty

To prosty i niedoceniany sposób. Kwiaty. Czemu tak kochamy dostawać kwiaty? Kwiaty są piękne. My z nimi pięknie wyglądamy. A co najważniejsze, wszyscy widzą, że jesteśmy kochane. Kochane przez was. Nie tylko w urodziny, imieniny i walentynki. Kwiaty bez okazji dają każdej kobiecie bardzo dużo szczęścia. To tak jak powiedzieć kocham cię nie używając słów.

Kawa do łóżka, kieliszek wina do wanny – sposób 6.

Drobne gesty są piękne i bardzo miłe. Mówią o tym, że o mnie dbasz. Chcesz mojego relaksu. Opiekujesz się mną. Nic dodać, nic ująć. Czego chcieć więcej 🙂 .

Szczęściem jest mieć silnego faceta – sposób 7.

szczęście - zakupy spożywcze

W ciągu dnia mamy bardzo dużo obowiązków. Panowie również. Wszyscy są zmęczeni, czasem zdenerwowani. Wykorzystujmy jednak swoje naturalne predyspozycje w celu ułatwiania sobie życia. Zakupy spożywcze, codzienne zaopatrzenie w chlebek, mięsko czy jakąś chemię przeważnie robią kobiety. Znamy się na tym, mamy listy potrzebnych produktów oraz plan w głowie – co je dziecko na śniadanie, co ugotuje się na obiad przez kolejne trzy dni i czy domestos się nie skończy 🙂 . Załatwimy to. Ciężko się do tego przyznać, ale zazwyczaj każda kobieta ma mniej mięśni w swoim ciałku. Wnieście zakupy do domu. Nie pozwólcie nam dźwigać. Damy radę, zawsze dajemy. Jednak, nie pozwólcie nam na to. Na pewno zostanie to docenione 🙂 .

Szczęśliwa kobieta – sposób 8.

zakupy

Kochanie kup sobie coś ładnego 🙂 . Mój ulubiony tekst 😛 . Lubimy ciuszki, kosmetyki i zabiegi upiększające (te są ładne: https://webep1.com/go/aa9eafdfba , https://webep1.com/go/2d5b2328ba). Nie da się ukryć, że jest to takie nasze małe uzależnienie 🙂 (Czytaj: https://kobietamalutka.pl/ciuchy-buty-taka-mala-kobieca-uzywka/ ) . Nie każdemu mężczyźnie to się podoba. Często zamiast chwalić się nową, piękną sukienką z wyprzedaży, chowamy ją głęboko do szafy czekając na dogodny moment by pokazać ją światu  😛 . Stąd też słysząc zdanie: kochanie kup sobie coś ładnego 🙂 , szczęście samo pojawia się w naszych oczach i sercu 🙂 . To możliwość sprawienia sobie zakupowej przyjemności bez poczucia wyrzutów sumienia.

Jesteś moim szczęściem – sposób 9.

szczęście - wsparcie

Wszystko będzie dobrze. Wierzę w ciebie. Umiesz to robić. Jesteś wyjątkowa. Dasz radę. Wsparcie i motywacja jest czymś pięknym i niezbędnym do bycia szczęśliwym. Ciężko być samotnym a czasem nawet w związku czujemy się samotnie. Okazywanie czułości i wsparcia, motywowanie do działania oraz pokonywania swoich ograniczeń jest czymś pięknym. Jest szczęściem samym w sobie.

Szczęście – kochaj mnie – sposób 10.

bliskość

Miało nie być erotycznie ale bez tego się nie da. Czułość, dotyk, pocałunki, seks (kochanie się) jest czymś co spaja dwójkę ludzi. Dawanie sobie przyjemności, akceptacja swoich ciał, miłość do wzajemnego zapachu. Gdy czujesz się pożądany sprawia ci to szczęście. Gdy czujesz, że dajesz przyjemność drugiej osobie, którą kochasz to też odczuwasz szczęście. Ważne, żeby nie zapomnieć jak miło jest leżeć w ramionach ukochanej osoby i jak smaczne są jej usta 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *