Kobiety,kobieta malutka, kobietki – o mnie

Kobiety nie zrozumiesz. Banał a jednak, jestem kobietą i sama czasem mam problemy, żeby zrozumieć siebie. Jesteśmy skomplikowane, wymagające, często nielogiczne a z drugiej strony wielozadaniowe, wszechstronne i wspaniałe. Zapachniało samouwielbieniem 😉 . Jesteśmy piękne, każda na swój sposób, ponieważ definicji piękna jest naprawdę wiele. Tak jak wiele jest również odbiorców naszego piękna i jego interpretacji.

Kobieta malutka to miejsce, w którym, chcę porozmawiać z kobietami takimi jak ja. Chcę się zaprzyjaźnić, powspominać, wyżalić, pomóc i spróbować zrozumieć otaczający nas świat. Nasz kobiecy świat, z wszystkim co jest w nim piękne jak i smutne i trudne.

Kobiety – jesteśmy wielkie !!!

Czegokolwiek byśmy o sobie nie myślały, oraz bez względu na to na jakim poziomie jest nasza samoocena jesteśmy wielkie. Tak my kobiety jesteśmy wielkie i nie dlatego, że mamy za dużo centymetrów w pasie czy za dużą pupę ;-P . Pomimo małych trudności i chwilowych załamek potrafimy osiągnąć niemożliwe, wydłużyć dobę by zmieścić i zrealizować wszystkie zaplanowane zadania. Potrafimy wnosić na kolejne piętra kilka reklamówek zakupów oraz zgrzewkę wody, plecaki dzieci, swojego laptopa, torebkę. To wszystko w szpilkach i przy delikatnym marudzeniu pociech, że nie mają sił.

kobiety szalone lizaki w ręku

Kobieta -jestem taka jak wy

Jestem kobietą – to przede wszystkim, matką, pracownikiem, córką swoich rodziców, siostrą, przyjaciółką, koleżanką. Nie wszyscy mnie lubią, bo w końcu nie da się lubić wszystkiego. Niektórzy nie lubią cebuli inni pomidorów czy pomidorówki, albo lubią pomidorówkę, ale pomidorów to już nie. Życie jest skomplikowane, nie ma dwóch takich samych osób, każdy coś potrafi a czegoś, nie. I może nam się zdawać, że jak można czegoś nie potrafić, w końcu to takie łatwe. Tak dla jednego tak, ale dla drugiego może być to zadanie nie do wykonania, nie do ogarnięcia. Bądźmy wyrozumiali dla siebie i dla innych.

Pamiętajcie też, że wszystkim nie da się dogodzić, mamy być szczęśliwe tu i teraz. Możemy marzyć, ale nie żyjmy tymi marzeniami. Postarajmy się łapać radość z teraźniejszości, z dnia dzisiejszego,   z każdego słonecznego dnia, z zapachu mokrej trawy czy ze śniegu, który wreszcie spadł (nie licząc trudnych warunków na drogach, niekontrolowanych poślizgów mało współpracujących pojazdów, to śnieg jest spoko), z wygłupów z dziećmi, z ciepłego futerka naszych zwierzaków domowych (nie licząc alergików 🙂 ).

Zapraszam na małą wycieczkę po naszym kobiecym życiu. Mam nadzieję, że pomożecie mi je bardziej zrozumieć i, że może ja troszkę pomogę wam.

Polecam: https://webep1.com/go/bd57a80bba (żeby zarobić z domu 🙂 , na kosmetyki i ciuszki :-p ) , https://webep1.com/go/becd4afba , https://webep1.com/go/15a0f19eba (żebyście były sprawne 🙂 ), https://webep1.com/go/bd90e2b2ba , https://webep1.com/go/88a43eafba , https://webep1.com/go/aa9eafdfba , https://webep1.com/go/6323428ba , https://webep1.com/go/2060ba2aba (żebyście były piękne 🙂 ), https://webep1.com/go/5587fd51ba (żebyście były mądre 🙂 ), https://webep1.com/go/e06a6354ba , https://webep1.com/go/d2f5a819ba (żebyście były zdrowe 🙂 ), https://webep1.com/go/470c82a9ba (żebyście były szczęśliwe 🙂 ), https://webep1.com/go/ea211061ba , https://webep1.com/go/aa944484ba , https://webep1.com/go/59fab87bba (żeby wasze dzieci były szczęśliwe 🙂 ).