ciuchy buty
Artykuły,  Moda, uroda i zdrowie

Ciuchy, buty – taka mała kobieca używka

Jak często nie możesz domknąć swojej szafy? A jak często nie masz co na siebie założyć? 🙂 . Buty w nieodpowiednim kolorku, ciuchy jakoś nie chcą dobrać się do danej okazji. Do idealnej stylizacji brakuje bluzeczki w kolorze fuksji lub bucików z odkrytymi palcami 🙂 .

I co poradzić? Chodzimy po galeriach, wyszukujemy ciekawe małe sklepiki z odzieżą i bucikami, przeglądamy strony internetowe. Wykonujemy ciężką pracę w celu uzupełnienia niedoborów naszej garderoby 🙂 https://webep1.com/go/2d5b2328ba .

ciuchy i buty

Nowe ciuszki i buciki – zbędny wydatek?

Przychodzi kolejna paczuszka do domu. Twój mężczyzna delikatnie skomentuje zakup 25 pary szpilek czy kolejnej cudnej sukienki, która w tym sezonie to po prostu must-have 🙂 . Czy nasze zakupy modowe to zbędny wydatek? Nie drodzy panowie 🙂 , nie jest. To inwestycja w nasze dobre samopoczucie 🙂 .

„Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna” Oscar Wilde

Kobiecą naturą, jest dążenie do piękna. Nic w tym dziwnego, że chcemy wyglądać dobrze. Podobać się innym, ale przede wszystkim podobać się sobie. Niestety dążenie do perfekcji, często okupione jest drobnymi błędami 🙂 oraz godzinami poszukiwań . Zdarza się, że to co na zdjęciu w necie wygląda jak za milion dolarów, na nas nie robi już takiego wrażenia 🙂 . Nie można oczywiście się zrażać 🙂 . Poza tym moda się zmienia i my się zmieniamy. Myślę nawet, że kobiety w ciągu swojego życia, zmieniają się bardzo często w zależności od różnych okoliczności. Nasz gust modowy, również potrafi zmienić się o 180 o . Chodziłaś cały czas w czarnym, po paru latach gustujesz w różnych odcieniach różu, fioletu lub złota. To się po prostu zdarza a nasza garderoba musi być przygotowana na wszelkie okoliczności i na nasze nastroje 🙂 https://webep1.com/go/2060ba2aba.

ciuchy - sukienka

Polowanie – ciuchy z lumpeksu, buty od koleżanki

Za dużo wydajesz, masz wyrzuty sumienia po kolejnym shoppingu w dużej galerii handlowej. Po kryjomu wyciągasz z szafy nową bluzeczkę udając, że jest stara (kto by się w tym połapał 😛 ). Masz wyrozumiałego mężczyznę, ale po kryjomu zaczyna się troszkę z ciebie nabijać, że jesteś zakupoholiczką 🙂 . Zmiana wizerunku nie musi zrujnować rodzinnego budżetu. Bardzo, często w lumpeksach znajdziemy piękne i oryginalne rzeczy, za niewielkie pieniądze. Wymienianie się rzeczami z koleżankami lub siostrami, to też idealny pomysł. Jeżeli ty w czymś wyglądasz grubo, a twoja siostra czuje się w tym dobrze, to daj to jej. Po czasie to ty coś dostaniesz. Mamy dużo rzeczy, które są ładne ale jakoś tak, nie czujemy się w nich komfortowo. Zalegają w szafie, bo może kiedyś się do nich przekonamy. W rezultacie zazwyczaj pomieszkają w naszych szafach z rok z dwa a mogłyby kogoś ucieszyć.

Wyszukanie super perełki modowej za parę złotych daje bardzo dużą satysfakcję. A na dodatek nie mamy kaca moralnego z okazji pozostawienia połowy wypłaty w galerii 🙂 .

Przegląd naszej własnej garderoby oraz oddanie zbędnych ciuszków, też jest fajnym uczuciem. Nie dość, że cieszysz się uśmiechem innej kobietki, to jeszcze robisz miejsce na swoje przyszłe zdobycze 🙂 .

ciuchy lumpeks

Bo ciuchy i buty potrafią dać nam troszkę przyjemności

Dobieranie kolejnych elementów stroju oraz odpowiednich bucików, które dopełniają całość, to takie pewnego rodzaju hobby. Lubimy to. Sprawia nam to przyjemność podobną do tej, gdy pijemy poranną kawkę czy sobotni kieliszek ulubionego wina. Nasze życie składa się z drobnych przyjemności. Dla większości kobiet, poszukiwanie idealnych elementów służących do budowania ich wizerunku jest relaksujące. Jest to nasza mała używka 🙂 . Zazwyczaj niegroźna , choć czasem obserwowana z boku, może wydawać się zabawna (szczególnie dla niektórych panów 🙂 ) oraz sprawić, że szafy robią się coraz mniejsze 😛 (one zawsze są za małe 🙂 ). Pamiętajcie, jednak dziewczynki, gdy wyglądacie pięknie, to i pięknie się czujecie. A czy nie o to w życiu chodzi, żeby dobrze się czuć ? 🙂 https://webep1.com/go/6323428ba

ciuchy złota sukiena

Czytaj również: https://kobietamalutka.pl/biala-koszula/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *